• Drukarka wielkoformatowa FY UNION Challenger 32712Y

  Galaxy UD 161 LC

 • Drukarka wielkoformatowa FY UNION Challenger 3212SP

  Galaxy UD 161 LC

 • zdjęcie z targów remadays przedstawiające możliwości naszych maszyn

  Galaxy UD 161 LC

 • Wielkoformatowa drukarka UV - Docan M10

  ADD CAPTION HERE

Aktualności arrow Oprogramowanie

Oprogramowanie RIP

Photo Print  10.5

Photo Print firmy SA International to wiodące na światowym rynku oprogramowanie RIP. Swoją popularność zawdzięcza bardzo łatwej obsłudze, dużej prędkości działania i wielu wersjom językowym w tym polskojęzycznej. Już w podstawowych wersjach aplikacja posiada predefiniowane ustawienia druku, opcję skalowania i prostej obróbki plików do druku a zaimplementowany algorytm Adobe RIP Engine gwarantuje zgodność z plikami Post Script. 

Dostępne wersje oprogramowania PhotoPrint 10.5 i 6.0.

PLOTSERWIS EDITION wersja SE - podstawowa wersja do druku na jednym ploterze, posiadająca funkcje nestingu i tilingu czyli układania prac wykorzystując optymalnie szerokość mediów i panelowanie pracy na bryty.

DX - wyposażona w edytor z obsługą dwóch ploterów

SERVER - stacja RIP do obsługi nawet do 50 urządzeń jednocześnie

SERVER PRO - serwer druku z możliwością tworzenia profili ICC

SERVER ULTRA - wersja PRO wzbogacona o obsługę i tworzenie profili w standardzie Gretag Macbeth


NOWOŚĆ

Nowością wprowadzoną do wersji Photo Print 6.1 jest nowy rodzaj rastra do druku. SpotOn Diffusion Dither Patter, pozwala na uzyskanie lepszej jakości wydruków, zmniejsza "paskowanie", poprawia wygląd kropli i zwiększa szybkość RIPowania.FLEXI 8 to intuicyjne oprogramowanie, które obszar pracy tworzy dookoła Twojego projektu. FLEXI 8 to druk, cięcie a przede wszystkim szybka i dokładna praca. Z tym programem określisz kontur znaku, wydrukujesz go i przytniesz. Interaktywne menu upraszcza nawigację między obiektami, grupami oraz warstwami.

design: R.Z.