• Drukarka wielkoformatowa FY UNION Challenger 32712Y

  Galaxy UD 161 LC

 • Drukarka wielkoformatowa FY UNION Challenger 3212SP

  Galaxy UD 161 LC

 • zdjęcie z targów remadays przedstawiające możliwości naszych maszyn

  Galaxy UD 161 LC

 • Wielkoformatowa drukarka UV - Docan M10

  ADD CAPTION HERE

Aktualności arrow Firma

Firma Plotserwis

Logo Plotserwis, wiodoncego na polskim rynku dystrybutora maszyn i rozwiązań do druku wielkoformatowego 

Istnieje na polskim rynku od 12 lat. Od początku swojej działalności zajmowała się dystrybucją maszyn wielkoformatowych oraz ich profesjonalnym
serwisem. Firma rokrocznie poszerza swoją ofertę o najlepsze na rynku rozwiązania do
druku wielkoformatowego wiodących marek.


Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem takich producentów jak FY UNION, DOCAN, GALAXY. W ofercie firmy Plotserwis znajdą Państwo plotery drukujące: UV, solwentowe, eco, tekstylne; plotery tnące, frezujące i termiczne oraz pełną ofertę urządzeń do zabezpieczenia i wykończenia wydruków: laminatory, trymery, zgrzewarki, oczkarki itp. Kolejną, bardzo ważną częścią naszej działalności jest profesjonalny serwis urządzeń wielkoformatowych. Nasz zespół od wielu lat na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w wielu specjalistycznych szkoleniach technicznych i handlowych, potwierdzonych stosownymi certyfikatami uzyskanymi w firmach europejskich, amerykańskich i azjatyckich.


Jesteśmy autoryzowanym serwisem tak znanych marek jak FY Union, DGI, Docan, Encad, Kodak, Seiko. Zajmujemy się również serwisem wielu innych urządzeń wielkoformatowych w tym Mutoh, Roland, HP, Summa itp. Naszym obecnym i przyszłym Klientom zawsze zapewniamy najwyższą jakość usług oraz pełną obsługę posprzedażową.

 

W ofercie firmy Plotserwis znajdziecie Państwo szeroką gamę materiałów do druku, od banerów, folii i papierów przez materiały dekoracyjne i media do profesjonalnych  zastosowań oraz wszelkiego rodzaju atramenty.


Wszystkim naszym Klientom zapewniamy wszechstronną obsługę, poprzez odpowiednio dobrane do Państwa potrzeb urządzenia, pełną ofertę materiałów eksploatacyjnych oraz profesjonalny serwis.

design: R.Z.